Giełda Pracy 2005

W piątek 24 czerwca 2005 r. na Rynku w Chrzanowie odbyła się Giełda Pracy.
Giełda Pracy 2005

Organizatorami spotkania był Powiatowy Urząd Pracy oraz Wydział Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Chrzanowie. Celem giełdy było umożliwienie spotkania pracodawców z potencjalnymi pracownikami, zaprezentowanie ofert pracy w ramach umów stażowych, prac interwencyjnych, przygotowań zawodowych, a także szkoleń finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Można było również zaznajomić się z ofertami pracy za granicą w ramach EURES oraz ofertami pracy nie tylko z terenu Powiatu Chrznaowskiego, ale również powiatów sąsiednich.

Uczestnicy giełdy mogli skosztować grochówki wydawanej z kuchni polowej, która została postawiona na płycie rynku oraz posłuchać  zespołu Honky Tonk.

Zobacz galerie