XLVII Sesja Rady Powiatu w Chrzanowie

18 maja 2006 r. w Dworze z Droginii znajdującym się na terenie Skansenu w Wygiełzowie odbyła się XLVII Sesja Rady Powiatu w Chrzanowie.

XLVII Sesja Rady Powiatu w Chrzanowie

Podczas XLVII posiedzenia Rady Powiatu obecni byli m.in. Radni Powiatu w Chrzanowie, Jan Rychlik - Burmistrz Gminy Alwernia, Ryszard Kosowski - Burmistrz Miasta Chrzanowa, Aleksander Grzybowski - Przewodniczący Rady Miejskiej w Chrzanowie,  Jacek Latko - Zastępca Burmistrza Libiąża, Adam Adamczyk - Burmistrz Miasta Trzebinia, a także Andrzej Telka - Radny Województwa Małopolskiego oraz posłowie Beata Szydło i Stanisław Rydzoń.

Zobacz:

- wystąpienie Kazimierza Boronia, Starosty Chrzanowskiego do Posłów