Rozpoczęcie roku szkolnego

Dzień 4 września okazał się niezwykle uroczysty dla Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Chrzanowie. Rozpoczęcie roku szkolnego połączone było z uroczystym otwarciem i poświęceniem hali sportowej, której budowa zakończyła się w maju br.

Rozpoczęcie roku szkolnego

Ceremonię zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele samorządu powiatowego: Starosta Chrzanowski Kazimierz Boroń, Wicestarosta Stanisława Klimczak oraz Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Jolanta Głowacz, Dyrektor Wydziału Promocji i Rozwoju Klementyna Kłeczek, Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Jerzy Fraś oraz Starszy Wizytator Małopolskiego Kuratorium Oświaty Barbara Gacek.
W ramach uroczystości zorganizowano również mecz piłki siatkowej. Naprzeciw siebie stanęli przedstawiciele samorządu powiatowego oraz reprezentanci Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego. Uczniowie szkoły, jak również zaproszeni goście byli świadkami zmagań siatkarskich, które obfitowały w zagrania rodem z boisk pierwszoligowych zespołów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny samorządowców  3:1 .
Dzięki nowowybudowanej hali uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego będą mieli możliwość nie tylko rehabilitacji, ale również rozwijania swoich zdolności i umiejętności sportowych.

- Nowa hala widowiskowo-sportowa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym