Uwaga! Szkolenia dla organizacji pozarządowych!

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie we współpracy z Urzędem Miejskim w Chrzanowie oraz Fundacją Instytut Studiów Strategicznych  zaprasza organizacje pozrządowe na bezpłatne szkolenia, które odbędą się 3 i 4 pażdziernika w Chrzanowie.

Instytut Studiów Strategicznych zaprasza również małopolskie organizacje pozarządowe do korzystania z bezpłatnych usług doradczych w zakresie:

• prowadzenia księgowości organizacji pozarządowej
  • dokonywania zmian w dokumentach statutowych (szczególnie w kontekście uzyskiwania statusu OPP)
  • poszukiwania źródeł finansowania, przygotowywania projektów i wniosków o dotacje

W zakresie poszukiwania źródeł finansowania oraz metodologii opracowywania projektów i przygotowywania wniosków grantowych porad udzielają specjaliści Programu EURO-NGO ds. funduszy europejskich dla organizacji pozarządowych EURO-NGO jest Programem Posko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanym przez Sieć Wspierania Organizacji Pozarządowych SPLOT.

W celu zgłoszenia swojej organizacji do skorzystania z usług doradczych prosimy o kontakt pod nr tel/fax 12/421-83-40, 431-12-53, e-mail, e.chromniak@iss.krakow.pl lub t.otko@iss.krakow.pl albo pocztą na adres: Instytut Studiów Strategicznych, ul. Mikołajska 4 Ip, 31-027 Kraków.

Konsultacje są świadczone po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu spotkania.

Dodatkowych informacji udzielają Ewa Chromniak i Tomasz Otko pod nr tel. 12/421-83-40, 431-12-53 lub adresem email: e.chromniak@iss.krakow.pl lub t.otko@iss.krakow.pl

- zaproszenie