Nowe władze Powiatu Chrzanowskiego

24 listopada 2006 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Chrzanowie odbyła się pierwsza sesja Rady Powiatu Chrzanowskiego nowej kadencji. Uroczystego otwarcia sesji dokonał Przewodniczący Rady Powiatu ubiegłej kadencji - Jan Burzej.
Nowe władze Powiatu Chrzanowskiego

Do momentu wyboru przewodniczącego Rady Powiatu sesję prowadził radny senior Ryszard Bytomski, w którego obecności radni złożyli uroczyste ślubowanie.
Na Przewodniczącego Rady Powiatu Chrzanowskiego wybrano Andrzeja Urygę, Wiceprzewodniczącymi zostali: Andrzej Jura i Tadeusz Szybalski.

Na posiedzeniu wybrano także Zarząd Powiatu w Chrzanowie w składzie:

Starosta Chrzanowski: Janusz Szczęśniak
Wicestarosta: Adam Potocki
Członek Zarządu Powiatu: Jan Pająk
Członek Zarządu Powiatu: Krzysztof Kozik
Członek Zarządu Powiatu: Marek Jeleń.