Konkurs na Najlepszą iluminację świąteczno-noworoczną rozstrzygnięty

Na konferencji prasowej w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie nastąpiło uroczyste wręczenie nagród dla laureatów Konkursu na Najpiękniejszą Iluminację Świąteczno – Noworoczną. Starosta Chrzanowski Janusz Szczęśniak wręczył zwycięzcom specjalnie przygotowane na tę okazję statuetki oraz nagrody.
Konkurs na Najlepszą iluminację świąteczno-noworoczną rozstrzygnięty
Konkurs trwał od 20.11.2006 r. do 7.01. 2007 r. Organizatorami Konkursu byli Starosta Chrzanowski, Wydział Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Chrzanowie oraz Tygodnik Ziemi Chrzanowskiej „Przełom”. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpiło w dniu 19 stycznia 2007 r. Organizowany po raz drugi Konkurs cieszył się o wiele większym zainteresowaniem niż w roku ubiegłym. Organizatorzy liczą, iż z roku na rok będzie stawał się coraz popularniejszy i zyskiwał szersze grono uczestników. Spośród przesłanych zgłoszeń specjalnie powołana w tym celu Komisja wyłoniła następujących laureatów:
  • w kategorii Najpiękniejsza Iluminacja Świąteczno – Noworoczna POSESJI PRYWATNEJ zwyciężył Pan Maciej Dominik z Dulowej
  • w kategorii Najpiękniejsza Iluminacja Świąteczno – Noworoczna INSTYTUCJI PUBLICZNEJ  zwyciężył Chrzanowski Rynek  zgłoszony przez MOKSiR w Chrzanowie
  • w kategorii Najpiękniejsza Iluminacja Świąteczno – Noworoczna WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ zwyciężyła Wspólnota Mieszkaniowa Nieruchomości 50, 50a, 52, 52a przy ul. 24 Stycznia w Trzebini
  • w kategorii Najpiękniejsza Iluminacja Świąteczno – Noworoczna PRZEDSIĘBIORSTWA – zwyciężyła firma PROFIT z siedzibą w Grojcu (gmina Alwernia).