Podziękowania za społeczny trud i pracę

Podczas X sesji Rady Powiatu Chrzanowskiego Wicestarosta Adam Potocki wręczył podziękowania członkom Rady Społecznej Szpitala Powiatowego w Chrzanowie w kadencji 2003-2007.

Podziękowania za społeczny trud i pracę

Wicestarosta wyraził wdzięczność za twórcze zaangażowanie, wiele ciekawych inicjatyw oraz wykazaną umiejętność znajdowania optymalnych rozwiązań dla dobra szpitala. Oprócz tego życzył wszystkim zrealizowania dalszych pomysłów i planów, zarówno w działalności zawodowej, jak i życiu prywatnym.
Podziękowania złożyła też Dyrektor Szpitala Powiatowego w Chrzanowie – "To ludzie, na których zawsze można było liczyć” – podkreśliła Pani Ewa Potocka.

Listy dziękczynne otrzymali:

1. Kazimierz Boroń - przewodniczący
  2. Maria Siuda
  3. Wiesław Domin
  4. Stanisław Dusza
  5. Henryk Kędziora
  6. Krystyna Anioł
  7. Edward Chamik
  8. Jadwiga Dudek
  9. Zbigniew Guguła
  10. Tomasz Kikla
  11. Piotr Rusek
  12. Andrzej Soral
  13. Antoni Urbański

Ci, którzy odeszli znaleźli godnych następców, bowiem na sesji dokonano wyboru Rady Społecznej Szpitala na kolejną kadencję.

Obecny skład rady przedstawia się następująco:

1. Henryk Sawka – przewodniczący
  2. Edward Chamik