Radni dzieciom

Radni Rady Powiatu Chrzanowskiego przekazali składkę na Rodzinny Dom Dziecka w Libiążu.

Radni dzieciom

W dniu 26 listopada 2007 r. w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie odbyło się spotkanie Wiceprzewodniczących Rady Powiatu Chrzanowskiego, Pana  Tadeusza Szybalskiego oraz Pana Andrzeja Jury z Siostrą Dyrektor Teresą Żerdką z Rodzinnego Domu Dziecka w Libiążu i dwoma wychowankami w/w placówki.
Podczas spotkania  przekazano na ręce Siostry  zebraną  przez radnych składkę na paczki dla dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Libiążu.