Zapraszamy do wypełniania ankiety

Od czwartku na naszych stronach internetowych dostępna jest ankieta dla mieszkańców Powiatu Chrzanowskiego, której celem jest uzyskanie informacji, opinii o jakości pracy Starostwa Powiatowego w Chrzanowie.

Zapraszamy do wypełniania ankiety

W celu uzyskania opinii o jakości pracy Starostwa Powiatowego w Chrzanowie oraz lepszego spełnienia Państwa potrzeb i oczekiwań, uprzejmie proszę o wypełnienia poniższej ankiety. Państwa spostrzeżenia, opinie, uwagi i wnioski będą wnikliwie przeanalizowane i posłużą doskonaleniu jakości usług administracyjnych realizowanych przez nasz Urząd.

Starosta Chrzanowski
Janusz Szczęśniak