Małopolski Mityng Pływacki

W dniu 3 grudnia 2008r. na basenie „Cabańska Fala” w Chrzanowie odbył się już IX Małopolski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych. Organizatorem imprezy był Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Chrzanowie, gdzie działa sekcja Olimpiad Specjalnych OLIMP II. Honorowy patronat nad zawodami objęli Starosta Chrzanowski, Janusz Szczęśniak i Burmistrz Miasta Chrzanowa, Ryszard Kosowski.

Małopolski Mityng Pływacki

W mityngu wzięły udział reprezentacje z całej Małopolski. Wszyscy zawodnicy włożyli wiele wysiłku w walkę o osiągnięcie celu i dopłynięcie do mety.

Reprezentanci Ośrodka z Chrzanowa zdobyli wiele medali w różnych konkurencjach:

Magdalena Radwańska – złoty medal na 25 m i 50 m stylem dowolnym

Katarzyna Klocek i Piotr Nowotarski – srebrny medal na 25 m stylem dowolnym