Zapraszamy organizacje pozarządowe na bezpłatne spotkanie informacyjne

Dnia 9.12.2009 r. w budynku Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie, ul. Focha 3, o godzinie 16:00, odbędzie się spotkanie dla organizacji pozarządowych z terenu powiatu chrzanowskiego, na którym przedstawione zostaną  informacje o możliwościach skorzystania z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Zapraszamy organizacje pozarządowe na bezpłatne spotkanie informacyjne

Celem spotkania będzie także przedstawienie oferty Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego w Oświęcimiu. Organizatorem spotkania jest Regionalny Ośrodek EFS w Oświęcimiu.

Potwierdzenie zgłoszenia udziału prosimy dokonać telefonicznie do dnia 7.12.2009 r. pod numer tel./ 032 625 79 36, 032 625 79 46.