PZD w Chrzanowie informuje o planowanym zamknięciu dróg powiatowych na terenie Gminy Trzebinia.

W dniach od 7 maja do 16 maja 2010 roku zostanie zamknięty odcinek drogi powiatowej nr 1029K - ul. Słowackiego w Trzebini na odcinku od ulicy Dworcowej (przy Zakładach Tłuszczowych) do ulicy Chrzanowskiej w Pile Kościeleckiej.

Planowany objazd według załączonego poniżej schematu wyznaczono ulicami: Dworcową, Długą, Trzebińską, Szpitalną, Topolową i Chrzanowską.

Schemat objazdów - Słowackiego

W dniach od 17 maja do 25 maja 2010 roku zostanie zamknięty kolejny odcinek drogi powiatowej 1029K - ul. Trzebińskiej na odcinku od ulicy Chrzanowskiej w Pile Kościeleckiej do ulicy Krakowskiej w Bolęcinie.
Planowany objazd według załączonego poniżej schematu wyznaczono ulicami: Chrzanowską, Topolową, Szpitalną i Krakowską.

Schemat objazdów - Trzebińska

Równocześnie PZD Chrzanów informuje, że zabezpieczony zostanie dojazd do prywatnych posesji zlokalizowanych przy planowanych do zamknięcia odcinkach DP nr 1029K.