Zaprezentujemy powiat w Opolu

Zapraszamy na 10 Jubileuszowe Międzynarodowe Targi Turystyki "W stronę słońca", które odbędą się w dniach 6 - 8 maja na rynku w Opolu.

Zaprezentujemy powiat w Opolu

Ziemię chrzanowską reprezentować będą przedstawiciele Powiatu Chrzanowskiego oraz Gmin Alwerni, Babic, Chrzanowa i Trzebini. Gości Targów będziemy zachęcać do aktywnego wypoczynku u nas poprzez promocję malowniczych zakątków naszej ziemi, możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu, wycieczki piesze i rowerowe, wypoczynek nad wodą, wędrówki tematyczne po najciekawszych zabytkach.

7 maja około godziny 13:00 na naszym stoisku zaprezentuje się zespół Sztywny Pal Azji, który oprócz mini koncertu będzie podpisywał płyty i rozdawał autografy.

Gorąco zapraszamy   !!!