Podaj pomocną dłoń!

Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo na Jurze" zainicjowało akcję pomocy dla społeczności miejscowości Wola Rogowska i Wola Przemykowska z gminy Szczurowa. W związku z bardzo trudną sytuacją materialną, której powodem była tegoroczna powódź zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o udzielenie pomocy poprzez przekazanie środków pieniężnych oraz mebli, AGD i RTV, których stan pozwala na dalsze funkcjonowanie.

Podaj pomocną dłoń!

Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu firm lokalnych pozyskane przedmioty gromadzone będą w magazynach firmy „TIM Kominki", by następnie przewieźć je transportem firmy RETRANS w miejsce docelowe gdzie zostanie rozdysponowany dla najbardziej potrzebujących. W razie przekazania produktów wyposażenia wnętrz, AGD lub RTV prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 32 753 60 00 w godz. 8:00 - 16:00. Firma TIM Kominki zapewnia również przewóz od przekazującej osoby do magazynu.

W przypadku chęci przekazania środków finansowych należy dokonywać wpłat na konto LGD w tytule „Pomoc Gminie Szczurowa".
Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze" 32-500 Chrzanów, ul. Focha 3, NIP 6282161785, REGON 120324942, Nr KRS 0000262087

Subkonto z przeznaczeniem na zbiórkę pieniędzy dla osób dotkniętych powodzią: Bank Spółdzielczy w Chrzanowie 02 8444 0008 0000 0083 0519 0003
Wszystkim zaangażowanym w pomoc Zarząd LGD "Partnerstwo na Jurze" z całego serca dziękuje !!!