Docenieni za pomysły

Czterech dyrektorów szkół i dziewięciu nauczycieli otrzymało nagrodę starosty. Janusz Szczęśniak i jego zastępca Adam Potocki dziękowali belfrom za poświęcenie i kreatywność, a wyróżnieni zarządowi powiatu za docenianie ich pracy.
- Nigdy wcześniej władze powiatowe tak o nas nie dbały, jak w obecnej kadencji - zauważył Mariusz Wacławek, dyrektor Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Chrzanowie.

Docenieni za pomysły

Nagrodzeni przez starostę dyrektorzy i nauczyciele

12 października, podczas ceremonii rozdania nagród, dla grona pedagogicznego zaśpiewała młodzież szlifująca swoje talenty na zajęciach w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury. Tego dnia otwarto również wystawę prac malarskich autorstwa nauczycieli: Stanisława Apriasza (SOSW w Chrzanowie), Jolanty Ciejek (SP nr 6 w Chrzanowie), Jadwigi Leśnej - Karnas (ZS w Płazie), Barbary Kipek, Renaty Sosin, Mirosława Wysogląda, Macieja Piechowicza i Moniki Kowalczyk z trzebińskich WTZ oraz Jacka Celadyna i Katarzyny Oljasz z PMDK.

Nagrodzeni dyrektorzy i nauczyciele
Bożena Bierca - dyrektor I LO w Chrzanowie, Małgorzata Bigaj - dyrektor PCKU w Chrzanowie, Andrzej Bieda - dyrektor II LO w Chrzanowie, Mariusz Wacławek - dyrektor PCE w Chrzanowie, Wioletta Joanna Piotrowska - nauczyciel I LO w Trzebini, Maria Mendela - nauczyciel ZSECh w Trzebini, Alicja Kot - logopeda PPP w Trzebini, Renata Ryś - nauczyciel ZSOD w Chrzanowie, Agata Kulig - nauczyciel II LO w Chrzanowie, Blanka Barańska nauczyciel- I LO w Chrzanowie, Leokadia Pradza-Czaplicka - nauczyciel ZS w Libiążu, Maria Urbańczyk - nauczyciel SOSW w Chrzanowie i Marek Starczyński - PMOS w Chrzanowie.