Tydzień Kariery w Powiatowym Urzędzie Pracy

18 października rozpoczął się Ogólnopolski Tydzień Kariery, w ramach którego w chrzanowskim Powiatowym Urzędzie Pracy odbyły się pierwsze zajęcia dla bezrobotnych z cyklu „Moje predyspozycje zawodowe".

Tydzień Kariery w Powiatowym Urzędzie Pracy

Uczestnicy warsztatów „Moje predyspozycje zawodowe" w chrzanowskim urzędzie pracy

Podczas Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery podobne warsztaty i prelekcje organizowane są także dla młodzieży Publicznego Gimnazjum w Żarkach, Trzebini, Babicach i Kwaczale oraz dla uczniów Szkoły Podstawowej w Balinie. Uwieńczeniem serii wykładów będzie konferencja podsumowująca pod hasłem „Kariera - sukces - praca z pasją" połączona z ogłoszeniem wyników konkursu dla szkół ponadgimnazjalnych „Postaw na swoim". Spotkanie odbędzie się 22 października w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie.
Szczegółowy harmonogram Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery znajdziesz na stronie www.pup-chrzanow.pl.
(KR)

Czy wiesz, że...
Ogólnopolski Tydzień Kariery to coroczne działanie Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP mające na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego - wspomagania drogi każdego obywatela do edukacji, zawodu, pracy i kariery.
Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie po raz kolejny włącza się w tę inicjatywę oferując młodzieży i osobom dorosłym profesjonalne wsparcie w planowaniu dalszej edukacji, zawodu, pracy, kariery.
Źródło: www. pup-chrzanow.pl