3 mln zł na przebudowę dróg w gminie Trzebinia

Powiat chrzanowski otrzyma 3 mln zł dofinansowania z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych na przebudowę ciągu ul. Paderewskiego w Dulowej - Łokietka w Karniowicach - Jana Pawła II i ul. Ostra Góra w Psarach.

3 mln zł na przebudowę dróg w gminie Trzebinia

Ul. Grunwaldzka w Trzebini  została wyremontowana w ramach "schetynówek" w 2009 roku

Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie złożył w tym roku dwa wnioski o dofinansowanie w ramach tzw. „schetynówek". Jeden dotyczył dróg powiatowych w gminie Trzebinia (jest na 3. miejscu listy rankingowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji) oraz w gminie Alwernia (przebudowa ciągu ul. Chrzanowskiej w Regulicach i Prusa w Alwerni). Drugi wniosek znalazł się na 17. miejscu rankingu. Dofinansowania nie przyznano.
Chrzanowski PZD złożył do tej pory 6 wniosków do Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011.
(KR)

Wnioski powiatu chrzanowskiego do Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych

2008 rok
1 wniosek: przebudowa ul. Grunwaldzkej w Trzebini (dofinansowanie w ramach schetynówek: 2,4 mln zł) - realizacja w 2009 roku