Kolędy i pastorałki w chrzanowskim I LO

Przedświąteczny czas upłynął w I Liceum Ogólnokształcącym w Chrzanowie na wspólnym kolędowaniu młodzieży i nauczycieli. IX Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek udowodnił, że wśród uczniów szkół powiatu chrzanowskiego nie brakuje osób utalentowanych muzycznie.

Kolędy i pastorałki w chrzanowskim I LO

Konkurs odbył się 21 grudnia. Wzięli w nim udział zarówno soliści jak i zespoły. Wokaliści wykonali utwory w języku ojczystym oraz pieśni obcojęzyczne. Jury brało pod uwagę dobór tekstu, poziom artystyczny utworów, umiejętności wykonawcze i aktorskie: zachowanie na scenie, prezentację, ubiór i estetykę.
(KR)

NAGRODZENI
solista (utwór w języku polskim)
Kamila Nowak - I LO Chrzanów