Wyśpiewaj pierwsze miejsce

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini zaprasza do udziału w IX Konkursie Piosenki Dziecięcej. Mogą brać w nim udział wyłącznie soliści w wieku 5-12 lat.

Uczestnik ma przygotować jedną piosenkę dziecięcą. Oceniane będą: ogólny wyraz artystyczny, muzykalność, warunki głosowe oraz dobór repertuaru. Zgłoszenia przyjmowane są do 16 lutego.
Przesłuchania odbędą się w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Trzebini 22 lutego (dla szkół podstawowych) i 24 lutego (dla przedszkoli).
(KR)

Zgłoszenia należy przesyłać na adres sekretariatu PMDK w Trzebini, ul. Kościuszki 72, 32-540 Trzebinia, fax. 32 611 50 54 lub pocztą elektroniczną na adres mdktrzebinia@o2.pl