Lokomotywa po raz kolejny w powiecie

1 i 2 kwietnia br., już po raz szósty ruszyła pod honorowym patronatem Jacka Łumińskiego Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna  wypełniona sprawnymi i niepełnosprawnymi  wokalistami i tancerzami z całej Polski.

Lokomotywa po raz kolejny w powiecie

1 i 2 kwietnia br., już po raz szósty ruszyła Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna wypełniona sprawnymi i niepełnosprawnymi  wokalistami i tancerzami z całej Polski. Około  1000 młodych artystów, na co dzień uczestników zajęć w instytucjach kultury, placówkach oświatowych, placówkach terapeutycznych wspólnie, bez osobnych przedziałów dla sprawnych i niepełnosprawnych celebrowała taniec i piosenkę na scenie chrzanowskiego MOKSiRU. Jedną z czterech nagród pieniężnych z przeznaczeniem na udział w warsztatach mistrzowskich z zakresu wokalistyki ufundował Zarząd Powiatu Chrzanowskiego. Otrzymał ją Jacek Uchański z Ćmielowa za porywającą interpretację piosenki „Sprzedaj mnie wiatrowi”. W imieniu Zarządu Powiatu Chrzanowskiego nagrodę wręczyła V-ce Starosta Maria Siuda.