VIII Rekreacyjny Rajd Rowerowy Kraków Trzebinia

Sukcesem frekwencyjnym zakończył się organizowany już po raz ósmy Rekreacyjny Rajd Rowerowy Kraków Trzebinia. Wzięło w nim udział 641 uczestników.

VIII Rekreacyjny Rajd Rowerowy Kraków Trzebinia

Wśród uczestników byli nie tylko mieszkańcy naszego powiatu ale i rowerzyści z Krakowa, Katowic, Bytomia i wielu innych miejscowości. Tym razem dopisała pogoda, słońce świeciło przez cały czas trwania rajdu. Najstarszym zawodnikiem imprezy ( rocznik 1932) był Piotr Chomniak, notabene stały uczestnik rajdu rekreacyjnego. Z kolei najmłodszym okazał się Filip Matyjewicz urodzony w 2005 roku.

Na mecie rajdu znajdującej się w pięknych plenerach Zespołu Pałacowo – Parkowego w Młoszowej czekała grochówka i można było ugasić pragnienie wodą mineralną. Wszyscy ci, którzy ukończyli rajd mogli także dostać materiały promocyjno – informacyjne o Trzebini i Powiecie Chrzanowskim wydawane przez pracowników wydziałów promocji  UM w Trzebini i Starostwa Powiatowego w Chrzanowie.

Na sam koniec rozlosowano atrakcyjne nagrody m.in. 6 rowerów.

Następny rajd już za rok.

Nagrody Ufundowali:

Starosta Chrzanowski – Adam Potocki