Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży „Podlaskie 2011"

Dziewiątka naszych młodych akrobatów reprezentowała Małopolskę oraz Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Chrzanowie podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – PODLASKIE 2011. Zawody w konkurencji Akrobatyka Sportowa odbywały się w Białej Podlaskiej.

Już drugi raz z rzędu nasi akrobaci zaznaczyli swoją dominację w skokach na ścieżce. Podobnie jak rok temu również w tegorocznej Olimpiadzie najwięcej medali zdobyli właśnie w tej konkurencji.

Ubiegłoroczny wynik powtórzyła Martyna Biskup (kl III) zdobywając Mistrzostwo Polski w skokach na ścieżce, tuż za nią uplasowała się Oliwia Cira zdobywając srebrny medal.

Nasza drużyna z dorobkiem 21 punktów zdobyła brązowy medal, do jego zdobycia przyczyniła się reszta startujących którzy punktowali zajmując następujące miejsca:

- 1 miejsce – Martyna Biskup

- 2 miejsce – Oliwia Cira

- 7 miejsce - Natalia Szczepanek (klasa II) .

- 4 miejsce - Filip Nowak ,

- 8 miejsce - Damian Wikar .

Martyna i Oliwia zdobyły także brązowy medal w konkurencji skoki synchroniczne na trampolinie, chłopcy zajęli miejsce 5.

Skoki synchroniczne na trampolinie:

3 miejsce – Oliwia Cira / Martyna Biskup

5 miejsce - Gabriel Klimek / Michał Kosowski

W pozostałych konkurencjach nasi zawodnicy plasowali się również na czołowych miejscach a wyglądało to następująco: