II Małopolska Wiosna Artystyczna w sobotę

Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku, Starostwo Powiatowe i Urząd Miejski w Chrzanowie zapraszają na II Małopolską Wiosnę Artystyczną. Przegląd chórów, zespołów śpiewaczych i grup teatralnych odbędzie się 28 maja o godz. 10 w sali konferencyjno-balowej „Sokół” w Chrzanowie.

II Małopolska Wiosna Artystyczna w sobotę

Fot. Lucyna Kozub-Jentys, prezes Stowarzyszenia UTW

- To prawdziwe święto radości dla seniorów, którzy lubią i umieją się bawić – mówi Lucyna Kozub – Jentys, prezes Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Chrzanowie.

Do przeglądu zgłosiło się 9 chórów nie tylko z Małopolski, ale również ze Śląska. Podczas tegorocznej Małopolskiej Wiosny Artystycznej wystąpią także grupy teatralne z Chrzanowa i Tarnowa.

(KR)