Zapraszamy na Dzień Dziecka

Najmłodszych mieszkańców powiatu chrzanowskiego zapraszamy na Dzień Dziecka. Impreza odbędzie się 1 czerwca 20011 roku (środa), w godzinach 10:00-14:00 na terenie Miejskiego Ośrodka Rekreacyjno – Sportowego w Libiążu.

Zapraszamy na Dzień Dziecka

Dla dzieciaków przygotowano mnóstwo atrakcji: zawody sportowe jak: turniej gier i zabaw, turniej piłki nożnej, turniej siatkówki plażowej; konkursy plastyczne, odbędzie się również mecz piłki nożnej Policja – Reszta Świata. Odwiedzi nas również Inspektor Wawelek.

Ogromnym wyzwaniem dla najmłodszych będzie również tor linowy, gdzie dzieci będą mogły przetestować swoją sprawność fizyczną.

Dodatkowo zorganizowany zostanie egzamin na kartę rowerową, znakowanie rowerów, pokaz sprzętu antyterrorystycznego, pokaz sprzętu uzbrojenia oraz sprzętu spadochronowego VI Brygady Powietrznodesantowej, pokaz sprzętu Inspekcji Transportu Drogowego, Żandarmerii Wojskowej, Wydziału Ruchu Drogowego KWP, Komisariatu Wodnego Policji. Imprezę uświetnią aktorzy z serialu W11 Wydział Śledczy.

Organizatorami imprezy są: Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Chrzanowie, Starostwem Powiatowym w Chrzanowie, wszystkimi Urzędami Miast i Gmin z terenu powiatu chrzanowskiego, Libiąskim Centrum Kultury, Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.