Jesteś osobą niepełnosprawną? Weź udział w mityngu pływackim

Fundacja im. Brata Alberta Warsztat Terapii Zajęciowej w Chrzanowie zaprasza do wzięcia udziału w X Ogólnopolskim Mityngu Pływackim Osób Niepełnosprawnych im. Krzysztofa Brzęczka.

Jesteś osobą niepełnosprawną? Weź udział w mityngu pływackim

Impreza odbędzie się 26 października o godz. 10 w Krytej Pływalni Cabańska Fala przy ul. Mydlanej 20 w Chrzanowie. Organizatorzy proszą o potwierdzenie przybycia do 13 października (tel. 32 623 19 92 lub tel. kom. 501 899 942).

Współorganizatorami X Ogólnopolskiego Mityngu Pływackiego Osób Niepełnosprawnych są: Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, Świetlica Terapeutyczna Chrzanów Fundacji im. Brata Alberta, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie, Urząd Miejski w Chrzanowie, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Kryta Pływalnia Cabańska Fala w Chrzanowie.

Karta zgłoszeniowa