W chrzanowskim starostwie dyskutowano na temat ratownictwa medycznego

15 grudnia w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie odbył się II Konwent Przewodniczących Rad Powiatów w Chrzanowie. Posiedzenie poświęcono służbie zdrowia.

W chrzanowskim starostwie dyskutowano na temat ratownictwa medycznego

Fot. Starosta Adam Potocki

Starosta Adam Potocki przekazał zgromadzonym informacje o powiecie chrzanowskim, Małgorzata Lechowicz, dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego dyskutowała z przewodniczącymi rad powiatów na temat zasad funkcjonowania ratownictwa medycznego, a Ewa Potocka, dyrektor Szpitala Powiatowego w Chrzanowie wystąpiła z prezentacją swojej placówki.

Po spotkaniu w starostwie goście udali się do chrzanowskiego szpitala, po którym oprowadziła ich dyrektor Potocka. Ostatnim punktem wizyty w powiecie chrzanowskim było zwiedzanie skansenu w Wygiełzowie.