UKS „Hetman Koronny” zorganizował XVII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODYCH TALENTÓW W SZACHACH AKTYWNYCH P’30

Impreza odbyła się w dniach 11-12 lutego. Jej celem jest popularyzacja szachów wśród dzieci i młodzieży, wymiana doświadczeń szkoleniowych i organizacyjnych i  promocja województwa małopolskiego jako mecenasa szachów. Turniej rozegrano w Szkole Podstawowej nr 8 w Trzebini.

Autorem zdjęć jest Marek Oratowski, Tygodnik Ziemi Chrzanowskiej "Przełom"

Wyniki

Kategoria do 7 lat: 1. Oskar Ogłaza (Opole) – 9 pkt. Najlepsza zawodniczka powiatu chrzanowskiego i gminy Trzebinia – Milena Ślusarczyk (UKS Hetman Koronny Trzebinia). Najlepszy zawodnik powiatu chrzanowskiego – Igor Szczurek (UKS SP 8 Chrzanów). Najlepszy zawodnik gminy Trzebinia – Miłosz Bednarowicz.

Kategoria do 10 lat: 1. Mateusz Lis (Olkusz) – 9 pkt. Najlepsza zawodniczka gminy Trzebinia – Klaudia Iwaniec (UKS Hetman Koronny Trzebinia). Najlepsza zawodniczka powiatu chrzanowskiego Julia Mazgaj (UKS SP 8 Chrzanów). Najlepszy zawodnik powiatu chrzanowskiego i gminy Trzebinia – Rafał Wikar (UKS Hetman Koronny Trzebinia)

Kategoria do 14 lat: 1. Piotr Karpacz (Katowice) – 7 pkt. Najlepszy zawodnik powiatu chrzanowskiego i gminy Trzebinia – Maciej Kasprzyk. Najlepsza zawodniczka powiatu chrzanowskiego i gminy Trzebinia – Justyna Filipek (oboje UKS Hetman Koronny Trzebinia).

Kategoria do 18 lat: 1. Błażej Kaleta (Katowice) – 9 pkt. Najlepsza zawodniczka powiatu chrzanowskiego i gminy Trzebinia – Katarzyna Zelenka.

Czy wiesz, że…

Organizatorem zawodów były UKS „HETMAN KORONNY" w Trzebini oraz Trzebińskie Centrum Kultury.