PCPR zaprasza osoby niepełnosprawne do udziału w projekcie „Z pomocą rodzinie”

Biuro projektu „Z pomocą rodzinie” realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie i współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego zaprasza osoby niepełnosprawne do udziału w tegorocznej edycji projektu.

PCPR zaprasza osoby niepełnosprawne do udziału w projekcie „Z pomocą rodzinie”

Projekt skierowany jest do osób niepełnosprawnych:

- zamieszkałych na terenie powiatu chrzanowskiego,

- posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,

- w wieku aktywności zawodowejOsoby zakwalifikowane do projektu wezmą udział w kilkudniowym wyjeździe z elementami rehabilitacji połączonym z treningiem kompetencji społecznych oraz będą mogły skorzystać z indywidualnych porad psychologa, pedagoga, doradcy zawodowego!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Biurem projektu „Z pomocą rodzinie" telefoniczny: 32/624-76-03, bądź osobisty: Chrzanów, ul. Topolowa 16, pok.31.