Stop dopalaczom!

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Chrzanowie prosi o nasilenie działań profilaktycznych w zakresie używania nowych narkotyków tzw. dopalaczy. Działania te powinny być prowadzone zarówno wśród uczniów, jak i ich rodziców.

Stop dopalaczom!

Apel do rodziców

W trosce o bezpieczeństwo dzieci, rodzice i opiekunowie powinni wiedzieć o kilku ważnych sprawach:

- jakie są przyczyny sięgania po dopalacze i narkotyki

- jakie objawy charakterystyczne występują po zażyciu dopalaczy

- jak można pomóc dziecku i gdzie szukać pomocy

Więcej na stronie www.wsse.krakow.pl zakładka Stacje powiatowe - Chrzanów, e-mail: oz_chrzanow@wsse.krakow.gov.pl lub tel. 32 623 24 07 wew. 29.