Zachęcamy do udzialu w Kampanii 1% dla OPP w Małopolsce

Marszalek Województwa Małopolskiego Marek Sowa zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Kampanii  zachęcajacej mieszkanców Małopolski do przekazywania 1 % podatku na rzecz działających w  naszym regionie organizacji pożytku publicznego.

Zachęcamy do udzialu w Kampanii 1% dla OPP w Małopolsce

Wypełniając roczne zeznanie podatkowe za rok 2011 wszyscy mieszkańcy Powiatu Chrzanowskiego mają możliwość zdecydowania o przeznaczeniu 1% podatku dochodowego na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego.

Pelną informację wraz z drukami, instrukcjami oraz pełnym wykazem organizacji pożytku publicznego działającymi w Małopolsce znajdziecie Państwo na stronie:

Dzięki Kampanii sami możemy zdecydować, której organizacji podarujemy część naszego podatku.

Pamiętajmy, że mamy taką szansę tylko  raz w roku!