Samorządowcy z powiatu chrzanowskiego spotkali się z kardynałem Dziwiszem

24 marca odbyło się coroczne spotkanie z honorowym patronem Fundacji  Szlaki Papieskie - kardynałem Stanisławem Dziwiszem.

Samorządowcy z powiatu chrzanowskiego spotkali się z kardynałem Dziwiszem

Fot. Tradycyjnie spotkanie zakończyły pamiątkowe zdjęcia twórców, organizatorów oraz sympatyków Szlaków Papieskich z kardynałem Dziwiszem

Spotkanie rozpoczęło się od złożenia kwiatów i zapalenia zniczy przy pomniku Sługi Bożego Jana Pawła II znajdującym się  na dziedzińcu Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

Kolejnym punktem spotkania była uroczysta koncelebrowana msza św. w kaplicy Arcybiskupów Krakowskich, na której kazanie wygłosił ks. prałat Stefan Misiniec -obecny proboszcz parafii p.w. Najświętszego Salwatora w Krakowie. Potem uczestników zaproszono do apartamentów kurii na uroczyste spotkanie z kardynałem.