Nabór do projektu

W związku z realizacją przez Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej Sp. z o. o. projektu "Czas na biznes" (Priorytet VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia) w terminie: 16 - 27 lipca 2012 roku odbędzie się rekrutacja do drugiego naboru dokumentów  w/w  projektu obejmującego  powiaty oświęcimski i chrzanowski.

Dokumenty można składać w trakcie trwania naboru w Biurze Projektu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

W dniu 24.07.2012r. dokumenty rekrutacyjne będą przyjmowane w godzinach od 10.00 do 18.00.

W ostatnim dniu naboru dokumenty będą przyjmowane do godziny 15.00.

Dokumenty rekrutacyjne kandydatów do Projektu, którzy zgłoszą się po godzinie 15.00 nie zostaną przyjęte.

Pracownik Regionalnego Ośrodka Europejskich Funduszy Społecznych w Oświęcimiu udziela bezpłatnego doradztwa w ramach wypełniania dokumentów rekrutacyjnych do Projektu "Czas na biznes".

Kontakt z doradcą pod numerem tel. 33 8447344.

Więcej o projekcie na stronie www.kwalifikacje.eu