Zapraszamy na Powiatowy Piknik Seniora

Występ Miejskiej Orkiestry Dętej z Trzebini i Grupy ze Szkoły Aktywnego Seniora przy Bibliotece Wojewódzkiej w Krakowie, konkurs twórczości artystycznej i potraw, wystawa rękodzieła artystycznego i zabawa z zespołem Zdzisław Mucha Trio – to atrakcje nadchodzącego Pikniku Seniora.

Zapraszamy na Powiatowy Piknik Seniora

Powiatowy Piknik Seniora zaplanowano na 18 sierpnia (start o godz. 15). Impreza odbędzie się na placu przy ul. Ochronkowej w Trzebini.

Organizatorzy: Urząd Miasta w Trzebini, Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, Trzebińskie Centrum Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna w Trzebini, zarząd rejonowy PZERiI w Chrzanowie i PZERiI Koło nr 11 w Myślachowicach.

Program Pikniku Seniora:

15.00 – 15.15 Występ Miejskiej Orkiestry Dętej z Trzebini

15.20 – 15.35 Otwarcie Pikniku

15.35 – 17.00 Konkursy z nagrodami:konkurs twórczości artystycznej – występy na scenie,konkurs potraw,

wystawa rękodzieła artystycznego

17.00 – 17.40 Występ Grupy ze Szkoły Aktywnego Seniora przy Bibliotece Wojewódzkiej w Krakowie

18.00 – 22.00 Biesiada przy muzyce zespołu Zdzisław Mucha Trio

Ok. 19.00 Ogłoszenie wyników konkursów i rozdanie nagród

W trakcie imprezy dostępne będą stoiska gastronomiczne i handlowe.