BEZPŁATNE PORADY OBYWATELSKIE W CHRZANOWIE

Zapraszamy mieszkańców powiatu chrzanowskiego, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebują fachowego wsparcia i pomocy w rozwiązywaniu swoich problemów do korzystania z bezpłatnych porad obywatelskich.

BEZPŁATNE PORADY OBYWATELSKIE W CHRZANOWIE

Porady świadczone są w ramach projektu pt; „Świadomy Obywatel Powiatu Chrzanowskiego" realizowanego przez Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga" w Libiążu przy współudziale dwóch partnerów: Powiatu Chrzanowskiego oraz Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Chrzanowie.

Centrum Porad Obywatelskich

ul. F. Focha 3

32-500 Chrzanów

(sekretariat Uniwersytetu Trzeciego Wieku)