Zmiana warty w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie

W dniu 29 maja 2013 roku, podczas sesji Rady Powiatu Chrzanowskiego, nastąpiło uroczyste pożegnanie dotychczasowego dyrektora Szpitala Powiatowego w Chrzanowie – Pani Ewy Potockiej, odchodzącej z dniem 31.05.2013 ze stanowiska.

Zmiana warty w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie

Fotografia: Łukasz Kulak

Podczas Sesji Rady Powiatu Chrzanowskiego, na którą zaproszeni zostali przedstawiciel Szpitala Powiatowego w Chrzanowie, w imieniu Radnych Przewodniczący Rady Powiatu Chrzanowskiego – Andrzej Uryga oraz  Wiceprzewodniczący Rady – Tadeusz Szybalski złożyli na ręce Pani Dyrektor Ewy Potockiej podziękowania za wieloletnią pracę, dzięki której Szpital Powiatowy w Chrzanowie, ma tak dobrą opinię i stabilną sytuację finansową.

Następnie w imieniu własnym i Zarządu Powiatu Chrzanowskiego podziękowania na ręce Pani Dyrektor złożył Starosta Chrzanowski – Adam Potocki, podkreślając niezwykłe zaangażowanie osobiste  podczas pełnienia tej istotnej funkcji, stawiając odchodzącą Panią Dyrektor jako wzór profesjonalizmu. Do podziękowań dołączyła się także Wicestarosta – Maria Siuda oraz  Dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego – Małgorzata Bigaj. Po krótkim przemówieniu Dyrektor  Ewy Potockiej, w którym podziękowała wszystkim za wyjątkowo owocną współpracę, głos zabrał obejmujący z dniem 1 czerwca 2013 r. stanowisko dyrektora największej w powiecie placówki medycznej - Pan Krzysztof Kłos. Tak jak jego przedmówcy również on podziękował swojej  poprzedniczce za trud i wysiłek jaki włożyła w administrowanie tak dużą placówką, zapewniając, że wykorzysta wypracowane przez lata wzorowe standardy zarządzania. Następnie krótko przestawił zgromadzonym swoją wizję i kierunki dalszego rozwoju Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.