Strażacy zapraszają na swoje święto

15 czerwca o godz. 16 na stadionie miejskim w Alwerni odbędzie się uroczysty apel z okazji Powiatowego Dnia Strażaka.

Strażacy zapraszają na swoje święto

Powiatowy Dzień Strażaka jest połączony z Jubileuszem 60-lecia Małopolskiego Muzeum Pożarnictwa w Alwerni oraz 20-leciem nadania praw miejskich Alwerni.

- Poza uroczystym apelem, podczas którego będą wręczone odznaczenia i awanse służbowe przewidziana jest wystawa wozów bojowych straży pożarnych, parada motorów z Motocyklowego Klub Strażaków "Riders of Flames" oraz tradycyjnie poczęstunek grochówką strażacką. Zapraszamy – mówi st. kpt. Wojciech Rapka, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie.