KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że w związku z rozgrywanym Pucharem Śląska w Jeździe Samochodem z Przyczepą oraz Pucharu Śląska Pań w Jeździe Sprawnościowej Samochodem w dniu 15 czerwca br. (sobota) nieczynny będzie parking przy Starostwie Powiatowym w Chrzanowie (cześć utwardzona). W związku z powyższym prosimy o nie pozostawianie na w/w parkingu samochodów, począwszy od godziny 20:00 dnia 14 czerwca br. (piątek). Informujemy ponadto, że nie będzie zablokowana cześć parkingu nieutwardzonego, znajdującego się obok parkingu Starostwa Powiatowego w Chrzanowie. Za  ewentualne wynikłe z tego tytułu utrudnienia przepraszamy.

KOMUNIKAT