Wybiorą najpiękniejszą druhnę i najprzystojnieszego druha

Konkurs zostanie przeprowadzony podczas IX Powiatowych Zawodów Sportowo – Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych 28 września na terenie kompleksu sportowego przy Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Pogorskiej w Chrzanowie. Kandydatami do tytułu najpiękniejszej druhny oraz najprzystojniejszego druha 2013 mogą być członkowie OSP oraz MDP z powiatu chrzanowskiego.

Wybiorą najpiękniejszą druhnę i najprzystojnieszego druha

W programie zawodów są m.in. ćwiczenia bojowe i sztafeta pożarnicza, a także konkurs piękności i plastyczny. Gospodarze spotkania zapraszają mieszkańców do udziału w zabawie.

Organizatorami imprezy są: Starostwo Powiatowe w Chrzanowie; Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Chrzanowie oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie.

UWAGA !!!

Uległ zmianie regulamin konkursu !!!

Teraz każde OSP będzie mogło zgłosic jednego lub więcej kandydatów !!!

W związku z tym uległ zmeinie termin nadsyłania zgłoszęń  - czekamy do 26 wrzesnia 2013 r.

ZAPRASZMY DO ZGŁASZANIA KANDYDATUR i zapoznania się z nowym regulaminem.

Program imprezy

Regulamin konkursu na najpiękniejszych