Grupa Pościgowa Mistrzem Ziemi Chrzanowskiej

1 grudnia odbył się finałowy Turniej 4 Hal - Otwarte Mistrzostwa Ziemi Chrzanowskiej w Piłce Siatkowej Amatorów  Powiatowych im. Jerzego Frasia. Wygrał zespół reprezentujący Krzeszowice.

Grupa Pościgowa Mistrzem Ziemi Chrzanowskiej

Fot. www.pmos-chrzanow.pl

- Była to druga edycja turnieju, który zawsze odbywa się na czterech powiatowych halach sportowych w I Liceum Ogólnokształcącym w Chrzanowie, Zespole Szkół Techniczno-Usługowych i Zespole Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini oraz w Zespole Szkół w Libiążu. W tym roku wyjątkowo nie korzystaliśmy z hali w Libiążu, bo sala jest w remoncie – wyjaśnia Krzysztof Zubik, dyrektor Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Chrzanowie.

PMOS był organizatorem turnieju, w którym wzięli udział zawodnicy z Chrzanowa, Zagórza, Krzeszowic, Myślachowic i Libiąża. O Puchar Starosty walczyli głównie amatorzy, ale również zawodowcy, którzy niegdyś grali w piłkę siatkową.

- Najmłodsi zawodnicy to młodzież gimnazjalna, a najstarsi to dżentelmeni po sześćdziesiątce – dodaje Krzysztof Zubik.

Trzy najlepsze drużyny otrzymały medale. Ponadto każdy zawodnik otrzymał koszulkę na pamiątkę.

Trzy najlepsze drużyny otrzymały medale. Ponadto każdy zawodnik otrzymał koszulkę.

Półfinał ( A ) o miejsca 1-4

Grupa Pościgowa Krzeszowice - Grupa 53 Chrzanów - 2:0

TKKF "Ósemka" Chrzanów - RKS Amatorka Zagórze - 2:0

Półfinał ( B ) o miejsca 5-8:

Wtorkowi Chrzanów - TKKF "Wodnik" Chrzanów - 2:0

Zbieranina Chrzanów - Puma Team Myślachowice - 2:0