Kaufland w Chrzanowie już otwarty

Na dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia otwarto Kaufland -

nowy supermarket w Chrzanowie.

Kaufland w Chrzanowie już otwarty

Uroczyste otwarcie Kauflandu w Chrzanowie odbyło się 11 grudnia 2013 roku o godz. 15.00. Ciekawe informacje na temat zasad panujących w supermarkecie m.in. promocji jakie czekają na klientów w sytuacji, gdy czas obsługi przy kasie przekracza 5 minut, oferty i asortymentu przedstawili kierownicy w/w obiektu. Na temat powstania, lokalizacji oraz funkcji w gminie Chrzanów wypowiedział się Burmistrz Chrzanowa Pan Ryszard Kosowski oraz Starosta Chrzanowski Adam Potocki.

Poświęcenia nowego supermarketu dokonał ks. Grzegorz Pieróg Proboszcz Parafii p.w. Matki Bożej Różańcowej w Chrzanowie.

Kierownictwo wraz z personelem w/w supermarketu zapraszają mieszkańców Powiatu Chrzanowskiego na zakupy już od godziny 7.00 rano 12 grudnia 2013 roku.

Adres:

Kaufland