Familia Tomczyków najlepsza w tenisie stołowym

Rodzina Tomczyków wygrała III Rodzinne Mistrzostwa Powiatu Chrzanowskiego w Tenisie Stołowym. Wystartowało 9 zespołów.

Familia Tomczyków najlepsza w tenisie stołowym

13 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Chrzanowie odbyły się III Mistrzostwa Powiatu Chrzanowskiego w Rodzinnym Tenisie Stołowym. W tegorocznej edycji udział wzięło dziewięć rodzinnych teamów.W drodze losowania zespoły zostały podzielone na dwie grupy, w których rozgrywano mecze " każdy z każdym". Następnie w zależności od zajętego miejsca w grupie rozgrywano mecze o poszczególne miejsca w turnieju.

Wyniki meczy finałowych

Rodzina Potockich - Rodzina Tomczyków - 2:3