Dziecko zdolne - Konferencja

W dniu 9 maja 2014 roku w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie, odbyła się konferencja organizowana przez Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną w Chrzanowie, która  dotyczyła pracy nauczycieli oraz pedagogów z dziećmi i młodzieżą  szczególnie uzdolnioną.

Dziecko zdolne - Konferencja

W konferencji uczestniczyli nauczyciele i pedagodzy ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych i przedszkoli z terenu powiatu chrzanowskiego. W konferencji uczestniczył również Starosta Chrzanowski - Adam Potocki, który przywitał zgromadzonych gości, wygłaszając słowo wstępu.

Konferencja miała na celu, ukazanie kadrze pedagogicznej problemów oraz wyzwań jakim obardzona jest praca z dziećmi zdolnymi, tak w zakresie pedagogicznym jak i psychologicznym.

W przerwie pomiędzy kolejnymi prelekcjami, konferencję uświetniły występy uzdolnionej młodzieży z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Trzebini.

GALERIA ZDJĘĆ - FACEBOOK