Świętujemy 31 sierpnia

Bezbłędnie rozpoznajesz płody rolne? Weź udział w konkursie podczas IX Dożynek Powiatowych w Luszowicach 31 sierpnia.

Świętujemy 31 sierpnia

Kolejną biesiadę dożynkową poprzedzi nabożeństwo w miejscowym kościele. Po nim zaśpiewają gospodynie wiejskie z całego powiatu. Gości zabawiać będzie również Krzysztof Respondek z kabaretu RAK i DJ Marshall Show, który poprowadzi zabawę taneczną.

Organizator – Starostwo Powiatowe w Chrzanowie – zapowiada prezentację produktów lokalnych, kiermasz rzemiosła, wystawę „Luszowice w czterech porach roku” i wiele ciekawych konkursów, na przykład w piłowaniu drzewa.