Będziesz widoczny – będziesz bezpieczny

Dzięki inicjatywie Powiatu Chrzanowskiego, Nadleśnictwa Krzeszowice oraz Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie na drogach powiatu oraz kompleksach leśnych będzie bezpieczniej,  a wszystko to za sprawą odblasków oraz latarek.

Będziesz widoczny – będziesz bezpieczny

Wspólna inicjatywa ma na celu zadbanie o widoczność pieszych tak na drogach jak i przemieszczających się po kompleksach leśnych powiatu chrzanowskiego. Realizowane będzie to poprzez przekazywanie dzieciom, młodzieży oraz seniorom powiatu chrzanowskiego zawieszek odblaskowych, opasek odblaskowych oraz latarek.  Odblaski oraz latarki ufundowane zostały przez Nadleśnictwo Krzeszowice.  Przekazywanie w/w wyposażenia odbywać się będzie przy okazji prowadzonych przez Komendę Powiatową Policji w Chrzanowie pogadanek, w ramach prowadzonych akcji profilaktycznych, mających na celu poprawę bezpieczeństwa.

Przekazanie odblasków, opasek i latarek Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie  nastapi w listopadzie br.