Nie żyje Jan Pająk

W nocy z piątku na sobotę zmarł Jan Pająk, członek Zarządu Powiatu Chrzanowskiego, były dyrektor Zespołu Szkół w Libiążu. Miał 61 lat.

Nie żyje Jan Pająk

Urodził się 27 stycznia 1953 r., absolwent Uniwersytetu Śląskiego /1980/, magister techniki. W latach 1975 - 76 nauczyciel w Zbiorczej Szkole Gminnej w Libiążu, następnie pracownik Technoskóru w Chełmku, a od 18 października nauczyciel zawodu w libiąskiej ZSG. Od 1 lutego 1981 r. do 31 sierpnia 1982 r. kierownik internatu szkolnego, od 1 października 1991 r. do 2 kwietnia 1992 r. kierownik Wydziału dla Pracujących, a następnie dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych KWK "Janina" w Libiążu. Od 1 września 1995 r. pełnił jednocześnie funkcję dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Libiążu. Po połączeniu obu szkół od 1 września 2000 r. dyrektor Zespołu Szkół. Po przejściu na emeryturę z dniem 1 września 2006 r. aktywny działacz w samorządzie lokalnym. W dwóch ostatnich kadencjach członek Zarządu Powiatu Chrzanowskiego.

(źródło: www.zs.libiaz.pl)