Jesteś społecznikiem? Kandyduj do Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego

29 maja mija termin przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Chrzanowie.

Kadencja tego organu trwa dwa lata. Rada składa się z dziewięciu osób. Do zadań rady należy opiniowanie m.in. projektów uchwał i podejmowanie inicjatyw dotyczących sektora pozarządowego. 11 maja rada spotkała się w dotychczasowym składzie ostatni raz.
Do Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w kadencji od czerwca 2013 do czerwca 2015 należeli:

1. Adam Potocki – Starosta Chrzanowski – Przewodniczący
2. Adrian Gaj - Stowarzyszenie SP nr 1 w Chrzanowie „Adaś” – Wiceprzewodniczący,
3. Jolanta Różowska – Fundacja Małopolski Uniwersytet dla Dzieci – Sekretarz,
4. Edward Kopeć - Członek Zarządku Powiatu Chrzanowskiego,