VI Powiatowy Konkurs Ekologiczno – Plastyczny „Ukochane pejzaże Jana Pawła II”

Zapraszamy na udziału w VI Powiatowym Konkursie Ekologiczno – Plastycznym  „Ukochane pejzaże Jana Pawła II”. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Starosty Chrzanowskiego oraz  Burmistrza Miasta Chrzanowa. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Samorządowe im. św. Franciszka – patrona ekologów w Balinie

VI Powiatowy Konkurs Ekologiczno – Plastyczny  „Ukochane pejzaże Jana Pawła II”

1. Cele Konkursu:

Rozwijanie zainteresowań i uzdolnień twórczych dzieci.

• Poznanie przez dzieci postaci Jana Pawła II.
  • Dostrzeganie przez dzieci piękna i różnorodności Polskich krajobrazów.
  • Integracja placówek wychowania przedszkolnego i  szkół podstawowych Powiatu Chrzanowskiego.

2. Warunki Konkursu:

• Uczestnikami konkursu mogą być wychowankowie Przedszkoli, oddziałów „0” przy Szkołach Podstawowych Powiatu Chrzanowskiego oraz klas I.
  • Każda placówka przekazuje maksymalnie 5 prac płaskich i 1 przestrzenną.
  • Prace płaskie przyjmowane będą wyłącznie indywidualne.
  • Prace przestrzenne w grupach maksymalnie 3 osobowych.
  • Kategorie wiekowe: 3 latki; 4 latki; 5 latki; 6 latki.
  • Format prac i technika dowolna.
  • Prace należy opisać na odwrocie na komputerze lub drukowanymi literami: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, imię i nazwisko osoby prowadzącej, adres i telefon placówki.
  • Wypełnienie i wysłanie na adres e-mailowy załącznika z wykazem wszystkich uczestników konkursu.
  • Oświadczenie o ochronie danych osobowych – zgoda na publikację prac i wizerunku dzieci.

3. Termin składania prac:

Prace podpisane należy złożyć w Przedszkolu Samorządowym im. Św. Franciszka – patrona ekologów w Balinie u nauczyciela Jolanty Błaszczyk do 02.10.2015r.

4. Ocena prac:

Werdykt Jury jest niepodważalny i ostateczny.

5. Wyniki konkursu:

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas wernisażu w Przedszkolnej Galerii Sztuki Dziecięcej Przedszkola Samorządowego im. św. Franciszka – patrona ekologów w Balinie w dniu 16.10.2015r.
o godzinie 17.00.

6. Uwagi końcowe:

Przedszkole w Balinie zastrzega sobie prawo do publikowania i reprodukowania prac konkursowych, bez wypłacania honorariów autorskich. Prace nie będą zwracane