Artystyczne Derby Małopolski i Śląska na ziemi chrzanowskiej

26 lutego bieżącego roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie gościliśmy artystów biorących udział w międzyregionalnym Programie „Derby Artystyczne”. Zobacz film TV Powiat.

Artystyczne Derby Małopolski i Śląska na ziemi chrzanowskiej

W spotkaniu udział wzięli m.in.; Longina Bujas , Edward Duda, Wolfgang Hofer, Miłosz Horodyski Milo, Pola Minster, Bogumiła Pacyna, Barbara Sitek, oraz Urszula Sobczak. Artyści opowiedzieli o swojej twórczość malarskiej. Po zakończonej części prezentacyjnej miał miejsce panel dyskusyjny, gdzie przybyli goście oraz artyści wymieniali spostrzeżenia i opinie na temat sztuki.

Zapraszamy!
Do obejrzenia wystawy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie do 9 marca 2016 roku
Do obejrzenia wystawy w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury do 9 marca 2016 roku

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA FACEBOOKU