XXI Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych P’30 Trzebinia 2016 - film

XXI Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych P’30 Trzebinia 2016 pod honorowym patronatem Pana Jacka Krupy Marszałka Województwa Małopolskiego zgromadził rzesze miłośników szachów. ZOBACZ FILM TV POWIAT.

W rozgrywkach w Zespole Szkół w Trzebini wzięło udział 217 zawodników z Polski, Anglii, Słowacji i Ukrainy. Rozegrano 9 rund w pięciu kategoriach.
Celem Turnieju była popularyzacja szachów wśród dzieci i młodzieży, wymiana doświadczeń szkoleniowych i organizacyjnych oraz promocja Województwa Małopolskiego jako mecenasa szachów.

Organizatorem Turnieju był UKS Hetman Koronny oraz Trzebińskie Centrum Kultury. Dyrektorem Turnieju był Janusz Szczęśniak, Starosta Chrzanowski i Prezes UKS Hetman Koronny. Organizatorzy ufundowali wiele cennych nagród.

źródło: tck.trzebinia.pl

Wyniki turnieju na tck.trzebinia.pl

Czy wiesz, że...

Impreza odbyła się przy wsparciu finansowym powiatu chrzanowskiego.