ZAPROSZENIE

W ramach tygodnia odpustowego w Sanktuarium Matki Bożej w Płokach (6-12 września),  6 września (tj. we wtorek) organizowana jest pielgrzymka nauczycieli naszego regionu. O godz. 17.30 koncert "Nic byś nie zyskał" chrzanowskiego artysty Janusza Saługi. O godz. 18 msza św. z kazaniem w intencji nauczycieli. Na zakończenie spotkanie na plebanii.

ZAPROSZENIE

9 września (tj. w piątek) pielgrzymka młodzieży naszego regionu. O godz. 18 msza św. - oprawa muzyczna: zespół "KANTYLENA" z Zespołu Szkół w Zagórzu. Po mszy św. pokaz laserowy z animacjami laserowymi.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tych wydarzeniach i poinformowanie młodzieży o ich spotkaniu.

Kustosz Sanktuarium

Ks. Kanonik Miszczyk